Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

7 лютого 2022 о 04:33 | Пакіж С. В. | no comments

Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.»
(Бернард Шоу)
З 16 по 20 листопада у Сокільському ліцеї імені С.М.Кротіка проходив ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ під девізом “Толерантність – дорога до миру у всьому світі».
З учнями проведено наступні заходи: години спілкування «Вчинок добрий - це справа моєї душі, моїх рук», «Врятує світ лиш доброта», «Добро врятує світ», «Толерантність: я і колектив», «Планета Толерантності»; бесіди: «Чи є в сучасному світі доброта?», «Як це бути толерантним?»; Бліц-опитування "Чи живе в ліцеї толерантність?"; хвилинка позитиву «Комплімент кожному»; учнівським самоврядуванням проведено анкетування «Чи толерантна ти людина?» та "Толерантність у висловах"; з цікавістю учні початкових класів переглядали мультфільмільми про добро та повагу. З великим задоволенням учні взяли участь у колективній роботі "Дерево толерантності".
Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ. Тиждень пройшов цікаво та змістовно, у всіх панував піднесений настрій.

26 травня 2021 о 09:43 | Пакіж С. В. | no comments

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли у вчителів особливо піднесений і радісний настрій.
Свято вчительської долі. Воно приходить кольоровою гамою дерев, запахом айстр, ласкавим жовтневим сонечком. День учителя – це привід сказати слова вдячності вчителям за їхню важку працю, терпіння, мудрість і любов. Будьте здоровими і щасливими, нехай панує мир та злагода!

2 жовтня 2020 о 09:34 | Пакіж С. В. | no comments

Педагогічний колектив Сокільського ліцею імені С.М.Кротіка висловлює щиру подяку голові Жванецької сільської ради Криворучко Тетяні Володимирівні за щирі вітання та подарунки до Дня працівників освіти. Подякою Хмельницької обласної адміністрації Департаменту освіти і науки нагороджено заступника директора з навчально - виховної роботи Юрчик Дарію Михайлівну.

2 жовтня 2020 о 09:23 | Пакіж С. В. | no comments

Голубко біла, ти лети у світ,
Хай буде мир у небі голубому.
Бо голуб миру, кажуть з давніх літ, Приносить радість родові людському.
21 вересня – Міжнародний день миру. Сьогодні кожний громадянин України виборює мир та спокій для нашої рідної землі. І це в особливий спосіб роблять діти Сокільського ліцею імені С.М.Кротіка виборюючи мир – творчістю! Адже, творчість – це єдина зброя, яка в них є.

21 вересня 2020 о 09:23 | Пакіж С. В. | no comments

З 14 по 18 вересня у Сокільському ліцеї імені С.М.Кротіка проводився тиждень біології та екології.

18 вересня 2020 о 13:23 | Завалецька І. В. | no comments

Істинний скарб для людини - уміння працювати
Езоп
Педагоги та учні Сокільського ліцею імені С.М.Кротіка долучилися до Всеукраїнського дня прибирання. Кожен учень розуміє, що наш ліцей – їхня друга домівка, тому щиро прагне зробити територію чистою та доглянутою. Наймолодші учні доклали чималих зусиль прибираючи територію біля пам'ятника загиблим героям. Спільна праця на свіжому повітрі об’єднує дитячий колектив у міцну дружню команду. Прибирання пройшло завзято, організовано та швидко. Під час такої суспільно-корисної праці вихованці вчаться дбати про довкілля та допомагати один одному.

18 вересня 2020 о 12:14 | Завалецька І. В. | no comments

Спорт – це життя! У здоровому тілі - здоровий дух! Під таким гаслом в Сокільському ліцеї імені С.М.Кротіка з 07.09 по 11.09 проходив тиждень фізичної культури та спорту. Головною метою проведення тижня - навчати дітей здоровому способу життя, закріплювати вміння і навички, розвивати руховий апарат, зміцнювати здоров’я, виховувати любов до фізкультури та спорту.

14 вересня 2020 о 16:05 | Завалецька І. В. | no comments

День знань – справжнє свято мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

1 вересня 2020 о 15:20 | Завалецька І. В. | no comments

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.

21 лютого 2017 о 12:18 | Адміністратор (. | no comments